Partnerzy

Czołowy, wieloletni i doświadczony producent i dostawca systemów oraz rozwiązań służących zabudowie wnęk i budowie szaf opartych o drzwi systemowe INDECO. Systemy drzwi przesuwnych spełniają normy bezpieczeństwa, a ich trwałość i niezawodność jest udowodniona testami.

Świadczy profesjonalne usługi z zakresu lakierowania frontów meblowych oraz drzwi, a także mebli. Dzięki posiadanych wysokiej jakości lakierów poliuretanowych, z filtrami UV, zapewnia dbałość wykonania. W firmie FRONT-LAK lakierowanie przebiega kompleksowo.

W firmie Blum wszystko koncentruje się wokół ruchu. Produkty czynią z otwierania i zamykania mebli emocjonalne przeżycie oraz podnoszą komfort ruchu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, ale przede wszystkim w kuchni.

REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby. Niemal 25 lat doświadczenia, stabilna organizacja i „know how” gwarantują ciągłe doskonalenie produktów i usług.